Atrakcje w okolicy

“Wadowska Noclegi” mieści się w samym centrum Zakopanego, najbardziej znanej górskiej miejscowości turystycznej w Polsce. Ta idealna lokalizacja zapewnia Państwu łatwy dostęp do wielu atrakcji miasta.

Atrakcje Zakopane, muzeum tatrzańskie

Nasze kwatery znajdują się około 5 minut pieszo od Krupówek – głównego miejskiego deptaka. W centrum zobaczą Państwo Muzeum Tatrzańskie z bogatymi zbiorami etnograficznymi i przyrodniczymi. Miłośnicy sztuki zachwycą się kolekcją obrazów malowanych na szkle i mieszczącym się niedaleko zabytkowym kościołem Świętej Rodziny.

“Wadowska Noclegi” to także doskonała baza wypadowa do górskich wędrówek. Obiekt położony jest w kotlinie pomiędzy górującym nad Zakopanem Giewontem Gubałówką, na której szczyt prowadzi kolej linowo-terenowa. Można z niej podziwiać piękną panoramę Polskich Tatr.

Nie bez powodu Zakopane nazywane jest Zimową Stolicą Polski. W pobliżu naszego ośrodka znajdują się dworzec PKS, PKP (do 100m) oraz centrum busów, z którego można dostać się w dowolne miejsce Zakopanego i okolic między innymi na Kasprowy WierchWielką Krokiew, do Morskiego Oka.

Miłośnicy aktywnego spędzania wolnego czasu będą także zachwyceni możliwością odwiedzenia AquaParku (600m) a w okresie zimowym pobliskiego wyciągu na Antałówce. Koneserom sztuki polecamy znajdujący się w pobliżu teatr Witkacego.

Dla łasuchów dobra wiadomość! Przy rondzie (300m od naszych kwater) znajduje się słynna cukiernia Samanta oferująca wspaniałe wypieki, lody i inne pyszne smakołyki.

Zakopane to miejsce atrakcyjne dla wszystkich, o każdej porze roku. Również Państwo odnajdą w nim coś wyjątkowego. Cieszymy się, że możemy udostępniać nasze pokoje w tak niezwykłym zakątku Polski.

Serdecznie zapraszamy!

Morskie oko Zakopane noclegi